Postovana doktorka, Brisom glansa nadjena mi je eserihija koli, dermatolog mi je prepisao AMPICILIN kampsule i GENTAMICIN mast.Nakon terapije ponovo sam radio bris glansa i bris uretre i sve je bilo sterilno. Medjutim simptomi su i dalje prisutni kao i pre terapije doduse u manjem intezitetu, ali svakako neprijatni. Glans je crvene boje i peruta se, sve to je praceno povremenim svrabom i peckanjem kao i bolom glansa. Bolove osecam u predelu izmedju anusa i testisa, kao i duzinom penisa i na samom glansu. Bol zna da bude ponekad jako ostar. Molim vas da mi objasnite o cemu se zapravo radi. Osim brisa sta jos treba da uradim. Monogo sam zabrinut! Erekcija je OK! Kao i mokrenje. Sve ovo traje skoro 2 meseca! Molim vas za objasnjenje!

    Odgovoreno: 21. 03. 2008.
    • Predlazem Vam da uradite opsti pregled urina,urinokulturu ali i bris uretre,narocito pregled na Hlamidije i Mikoplazme.Sto se preporucene terapije tice -pranje mlakom vodom i blagim sapunima(Dove) a zatim aplikovanje neke bakar-cink kreme(Uriage).Javite se sa nalazima. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog