Postovana, od rodjenja imam problema sa crvenilom lica, a od nedavno se pojavilo i na nosu. Pored toga, pucaju mi i kapilari. Kako da resim ovaj problem? Pozdrav

    Odgovoreno: 21. 03. 2008.
    • Obratite se dermatologu koji ce na osnovu pregleda i detaljne anamneze pokusati da otkrije poreklo crvenila. Na nasem trzistu postoje brojni preparati protiv crvenila(Roseliane-URIAGE,EUCERIN,Diroseal-Avene. .. .).Kapilari se mogu uspesno ukloniti na nekoliko nacina .Dermatolog ce nakon pregleda predloziti najadekvatniji. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog