Imam 19 godina i probleme sa bubuljicama.Koza mi je veoma masna i imam potkozno crvenilo i bubuljice.Bubuljice imam po celom licu, narocito na obrazima.Cesto se pojavljuju i gnojne bubuljice koje su bolne.Ponekad ih nemam u velikoj meri, ali crvenilo na licu je stalno prisutno.Koristio sam razne preparate (L'oreal pure zone kolekciju, doroslovac, klindamicin, skinoren krem koji su mi preporucili nakon pregleda u Batutu i dr.),ali bez uspeha.Da li mi vi mozete preporuciti neki preparat ili tretman lica koji bi mi pomogao u resavanju ovog problema.Unapred hvala!

    Odgovoreno: 18. 03. 2008.

Komentari na pitanje: #3945

    • Imam 19. Godina i imam problem sa bubuljicama na licu. . . Isla sam kod koznog lekara, koristila razne preparate za lice, ali mi nije nista pomoglo. . . Vec duze vreme ne koristim nista, ali imam crvelilo po licu i povremeno mi izadje neka bubuljica. . . Volela bi da me posavetujete i da mi kazete sta da radim???