Molimo vas da nam odgovorite na pitanje koje nas je veoma uznemirilo. Mom partneru i meni je postavljena dijagnoza genitalnog herpesa s tim sto su se simptomi prvo pojavili kod mene. Ovo je prvi put da nam se pojavljuje ovaj virus pa nas zanima da li postoji mogucnost utvrdjivanja od kad nam je ovaj virus u organizmu i zasto se tek sad manifestovao? U vezi smo osam meseci i od tad nismo imali drugih partnera. Unapred hvala

    Odgovoreno: 16. 03. 2008.

Komentari na pitanje: #3885

    • Imam 20 godina, nikada nisam imala problem sa acnama, poneka se pojavi i prodje, prije 2 mjeseca je sve pocelo, sada mi je lice uzasno. Crveno hrapavo, peruta se. Neke male bijele potkozne bobice kojima ne mogu nista.. Nemam velikih bubuljica koje imaju neki sadrzaj. Bila sam kod dermatologa, kaze da su acne vulgaris i da je odem kod ginekologa. Ali ciklus mi je redovan, nemam nikakvih bolova nikada... Dao mi je da pijem Doksiciklin, da koristim Doroslovac, Differin i Clean AC kremu. Sta je vase misljenje o terapiji... I koliko vremena treba da se to ukloni inace? Da li je moguce da se pojavilo od stresa?