Postovana,vec duze vreme patim od kurjih ociju.Koristio sam kalveks koji mi nije pomogao.Molim vas da mi preporucite neki drugi preparat.Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 16. 03. 2008.
    • Kurje oci su jako uporne te zahtevaju kombinovanje vise terapijskih modaliteta. Kao najdelotvornija kombinacija se pokazala upotreba specijalnih jastucica sa salicilnom kiselinom (dr Scholl) sve do razmeksanja a onda kriopro terapija tecnim azotom.No pre zapocinjanja terapije treba obaviti dermatoloski pregled kako bi se obavila diferencijalna dijagnostika.Ponekad je potrebna korekcija statickog poremecaja stopala koja moze biti razlog pojave clavusa.Stoga,javite se dermatologu. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog