postovana doktorice!imam sina starog 3 godine.prije mjesec dana dijagnosticirana mu je pityriasis rosea.dobili smo terapiju od pudera, injekcija, bepanthen kreme koja je trajala 3 tjedna.sve je nestalo ali se nakon tjedan dana opet pojavilo ali samo na nekim mjestima (koljena, laktovi).ponovili smo terapiju lotriderm kremom medjutim nakon ponovnog prestanka mazanja opet se vraca. sto dalje? hvala

    Odgovoreno: 16. 03. 2008.
    • Javite se dermatologu koji ce nakon pregleda obaviti diferencijalnu dijagnostiku. Ukoliko ste u mogucnosti posaljite mi sliku promena sa opisom kada su se javile prve promene ,gde su se javile i kako su izgledale,da li su pracene subjektivnim osecajem svraba. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog