Postovani Dr Zorane, moje ime je P.P. i vec 4 god zivim u USA.Od pre godinu dana ja,moj muz i dete ,imamo po telu alergiju,po celom telu, slicnu boginjama,nenormalno svrbi,medjutim kad ta alergija pukne,nastaju male bolne rane,koje nemogu bas brzo da zarastu.Davali smo krv,i u krvi nam, pokazuje da nam nesto nije uredu sa krvnim plocicama.Usledilo je nekoliko tesstova na Hepatitis ,medjutim mi to nemamo a niti spadamo u rizicnu grupu.Samim unosenjem neke hrane,nama odjednom,nastaje izlazenje alergije.Doktori nisu mogli da ustanove sta se to desava u nasem organizmu.Mene samo intresuje jedno pitanje,postoji li lek koji u vecoj dozi moze da izazove ovakvu alergiju puno pozdrava

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Da bi Vam mogla pomoci potrebno mi je malo vise informacija(kda su se javile prve promene i na kom delu ,kako su izgledale i da li se vremenom menjaju,da li su pracene subjektivnim osecajem. . ) .Ukoliko ste u mogucnosti posaljite mi fotografiju promena kao i sta to nije u redu sa trombocitima. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog