Ovaj problem mi se je pojavio evo vec necelu godinu dana. Lokacija bolesti je u predelu lica, konkretno na kozi donje vilice, sa leve i desne strane u velicini oko 6 do 7cm. obuhvacene koze procesom. Odmah sam se obrato doktoru specijalisti za kozne bolesti i poceo da primenjujem sledecu terapiju ; Ung. Elidel i krem Jekoderm, kao i tablete Bedoksin.Takodze mi je preporucen lek Vitix koji nazalost nisam uspeo pronaci.Ovu terapiju koristim zadnjih mesec dana a prije sam koristio samo Jekoderm. Proces se ne siri ali nema ni vidnijeg poboljsanja. Molim Vas savet - STA DALJE ? Unapred zahvalan. Pozdrav!

    Odgovoreno: 06. 03. 2008.
    • Nazalost,niste mi dali ni jednu informaciju na osnovu koje bih mogla da pretpostavim o kojoj dermatozi je rec.Ako ste u mogucnosti recite mi kada su se promene javile,kako izgledaju. . . a najbolje bi bilo kada bi mi poslali sliku promena. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog