dobar den doktore ve molam da mi odgovorite na desnata i levata strana od preponite isto i na testisite i pod testisite mnogu me cesa i mi se pravat ko rani moze li da mi kazete sto moze da bide .odnapred vi blagodaram

    Odgovoreno: 02. 03. 2008.
    • U ingvinokruralnoj regiji se moze pojaviti nekoliko razlicitih dermatoza(Tinea,Intertrigo,Psoriasis inversa,Erythrasma,Mb.Haily-Haily. . .) no dijagnoza se moze postaviti tek nakon klinickog pregleda i dopunskih ispitivanja(DMP,Wood,biopsija. . . ).Zato je neophodno da se javite dermatologu.Promene nemojte mazati do tada. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog