Postovana, imam 2 pitanja: Prvo- kada je potrebno poceti sa upotrebom preparata protiv bora(imam 25 godina)? Drugo- imam jako mnogo strija na guzi i kukovima. Nisam se poradjala i imam oko 52kg, kilogrami mi variraju po 2/3kg gore-dole. Znam da je to normalno, da skoro nema zene bez strija, ali me zabrinjava to sto se povecavaju iako kozu redovno mazem (pavlovicevom mascu). Sta da radim da sprecim njihov dalji nastanak,eventualno da mi preporucite neke preparate ili nacin ishrane...? Hvala puno

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Lepo je cuti da je neko tako oodgovoran prema sebi i svom zdravlju.Za svaku pohvalu. Smatram da je jos rano za tzv. antirid kreme. Sto se strija tice one su vec detaljno obradjene na nasem sajtu te tu mozete naci savete sta Vam valja ciniti. Od skora se nasem trzistu pojavio odlican preparat protiv strija iz Mustela kolekcije.Probajte,sigurna sam da cete biti zadovoljni. Ucinice da postojece strije postanu manje vidljive , a sprecice pojavu novih. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog