Postovana doktorka, 1. Imam veliki problem sa kosom,masti se vec drugi dan,eventualno treci dan moze da izdrzi..takodje dosta i opada..koristila sam loreal sampone,pa pantene pa garnier,uglavnom sam menjala sampone..sad koristim blagi sampon od koprive i regenerator loreal stavljam samo na vrhove..sta da radim kome da se javim za ovaj problem? 2. Jos jedno pitanje..koza mi je izuzetno osetljiva a masna,izlaze mi povremeno bubuljice na obrazima,znaju i po dekolteu,na ledjima,imam brojne mitesere na nosu i bradi...hvala puno za odgovor puno ce mi znaciti...

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Na osnovu svega rekla bih da ste "seboroicar".To znaci da je nesto pojacano lucenje lojnih zlezdi.To nije bolest vec konstitucionalno stanje.Visak masnoce treba otkloniti ali ne i vlaznost koze sto se obicno desava upotrebom agresivnih sredstava za pranje.Kako navodite da je pojacano opadanje kose ,predlazem Vam da se javite dermatologu .Nakon pregleda ce Vam predloziti preparate za negu kose i lica. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog