Imam jedno pitanje. Cula sam da mladezi predstavljaju potencijalne tumore pa me brine sledece: Pre par dana sam svom momku ogrebala mladez, tacnije meni izgleda kao da sam ga nekako zagrebala, napola otkinula. Kolika je opasnost takve situacije i sta bi bilo najbolje uciniti? Da li je dovoljno pustiti da zaraste ili postoji opasnost da se zakomplikuje?

    Odgovoreno: 23. 02. 2008.
    • Javite se dermatologu.Do tada mozete mazati neku antibiotsku mast(Ung.Enbecin,Genramicin...) nakon ciscenja 3% hidrogenom.Postoji mnogo razlicitih vrsti mladeza,a uz to se brojne promene na kozi nazivaju mladezima iako one to nisu. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog