imam problem sa mitiserima na nosu i predelu oko nosa i malo na bradi.imam i bubuljice ali ne previse.koza mi je mesovita.da li bi mogli da mi preporucite neki preparat za ciscenje lica i resavanje ovih problema.

    Odgovoreno: 20. 02. 2008.
    • Na svu srecu sada na nasem trzistu postoji mnostvo preparata,citavih kolekcija poznatih i priznatih proizvodjaca koji su se pokazali kao odlicni.Neke od njih su Dercom,Hyseac,Eucerin,Avene . . .Sigurna sam da ce neka od pomenutih kolekcija pomoci i Vama .Ipak bih Vam savetovala da prethodno posetite dermatologa kako bi obavio pregled i preporucio Vam i neku dodatni fizikalnu metodu(lasero terapiju,Bioptron,krio ,elektroforezu. . . )Akne su detaljno obradjene na nasem sajtu u rubrici Zdravlje mladih. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog