Kako da izlecim "zvale" na ustima?Na uglovima usana stalno mi puca koza.Cime to da mazem?Nadam se da je ovo pitanje za vas.Hvala unapred.

    Odgovoreno: 15. 02. 2008.
    • Kao prvo -odite kod lekara na pregled-dermatologa ili stomatologa-specijaliste za bolesti usta.Ukoliko su promene uporne treba uraditi bris promena i osnovne laboratorijske analize-pregled krvi i urina.Lecenje zavisi od uzrocnika-izazivaca bolesti.Naravno predisponirajuce faktore treba ukloniti u potpunosti. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog