Postovana doktorko, vec dve godine imam problem sa kozom levog obraza.Povremeno mi se desava da mi jeno mesto na obrazu (otprilike velicine 2 x 2 cm)vlazi odnosno pojavljuju se sitne kaljice vode. Napominjem da imam izrazito suvu kozu lica. Moj kozni lekar prepisao mi je Acidi-borici vodicu i neku kremu koju su mi pravili u apoteci i lentostamin kapsule. Posle ove terapije nevide se nikakve promene ka boljem, cak mi je koza jos suvlja. Sta mi vi predlazete. Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 02. 2008.
    • Tesko je,nemoguce je postaviti dijagnozu bez pregleda.Javite se dermatologu onda kada imate promene .Promene na kozi ne mazite .Obratite paznju da li pojavi promena prethode osecaj bola,peckanja,svraba...da li se javi crveni krug "posut" mehuricima grozdastog rasporeda i pojavom zlazdica sa te strane vrata. . . dr Zorana Zlatanovic dermtovenerolog