Postovana doktorko, u poslednjih deset dana susi mi se kozica na penisu i prilikom povlacenja dolazi do pucanja.Ne osecam svrab,niti bilo sta drugo.Sta preprucujete?Zahvaljujem.

    Odgovoreno: 10. 02. 2008.
    • Predlazem Vam da se obratite dermatologu jer je tesko preporuciti terapiju bez pregleda.Kako sledi vikend necete pogresiti ako za pranje koristite blagi sapun (Dove) 1x dnevno i promene mazete nekim emolijentnim kremama(Mustela,Uriage,Avene,dr.Wolf ) dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog