Postovana Dr Zlatanovic,imam 20 godina i veliki problem koji me prati kroz ceo zivot i mislim da ne moze da se resi,ali da pokusam da objasnim!Moj problem je taj sto se cesto zacrvenim u obrazima(kao paprika) i obuzme me neka vrucina,znojenje!To se desava kad mi je neprijatno u drustvu,kad odgovaram neki predmet u skoli,kad mi se nesto ruzno desi,kad se svadjam sa nekim......odvratno izleda,a i ja se jos gore osecam!Sta da radim,jel to neka bolest,moze li to da se nekako resi ili da trazim pomoc kod nekog psihologa?Hvala!

    Odgovoreno: 08. 02. 2008.
    •   Sloozila bih se sa Vama da se javite psihologu.Iskreno se nadam de cete uspeti.Sto se tice kozmetskih preperata postoje brojne kreme koje uticu na crvenilo i maskiraju ga.(Roseliane-Uriag,Eucerin,Diroseal-Avene,. . .) dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog