Postovana, oko glavica su me se pojavile kao neke bele bradavice. Bio sam kod doktora i dijagnoza je parcllae glandis sulci coror (nisam siguran da li sam dobro napisao), takodje jer rekao da to nije nista, da to svi imamo, nekom vise a nekom manje izrazeno. Kad mi je penis u erekciji te bradavice dodju do izrazaja, i osetim blagi bol kad ih dodirnem. Mozete li mi nesto vise reci o mom problemu? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 07. 02. 2008.
    • Pretpostavljam da je rec o anatomskim strukturama-Papillae coronae glandis .Mogu se javiti u bilo kom uzrastu ali se najcesce javljaju u pubertetu.Nema medicinskih indikacija za njihovo uklanjanje,mada se mogu ukloniti,laserski,elektrokauterom ,radiotalasima.... dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog