na kozi glave mi se pojavljuje nesto kao pločice peruti,koje mogu da se   skinu, ali cim ih sklonim pojave mi se nove na istim mestima, posebni   iza   uha. To me strasno nervira jer je ružno a ponekad i svrbi. Mislila sam   da   je do sampona pa sam ga zamenila ali ništa se nije promenilo. Molm vas   ako   imate neki savet mnogo bi mi značilo. Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 02. 2008.
    • Da bi terapija bila delotvorna neophodno je da se postavi  tacna dijagnoza.Da bi se postavila dijagnoza neophodno je obaviti  pregled i dopunska ispitivanja.Terapija je krajnje individualna i  zavisi od mnogo faktora-intenziteta i lokalizacije promena,duzine  trajanja bolest,opsteg stanja pacijenta...Javite se dermatologu  .Sigurna sam da ce Vam predloziti neki od mnogobrojnih sampona koji se  mogu naci na nasem trzistu(Squaphane,Ducray,Blue cap,Eucerin,Vichy . .  .)  dr Zorana Zlatanovic