devojcica koja ce za 2 meseca napuniti 14 godina ima bakteriju e.koli   od   svoje 5-te godine.Sta bi joj preporucili da pije?Pila je razne   antibiotike,cajeve(pomogao je caj od brusnice ali su se bakterije   vrtile)i   natibiotici ali bakterije se stalno vracaju.Vodila sam je po raznim   doktorima i radila je razne analize ali nista.Na svoju ruku sam joj   dala   da popije na prazan stomak sinoc monural,pa kolika je mogucnost da   bakterije nestanu pa da mozda nastavi sa brusnicom?Molim vas dajte mi   neki   savet!

    Odgovoreno: 04. 02. 2008.
    • Savet je ne lecite dete na svoju ruku.Infekcije izazvane E.coli su  jako uporne,brusnica-bilo caj bilo kapsule su se pokazala kao  delotvorno pomocno sredstvo.Odaberite jednog lekara ili tim i sledite  njegove/njihove savete.Sigurna sam da ce se upornost isplatiti.  dr Zorana Zlatanovic  dermatovenerolog