Postovani imam 22 godine i u poslednje vreme mi se sve vise javlja   svrab i   nesto kao perutanje ali u vidu plocica koje se laku uklone, ali cim ih   uklonim vec sitradan mi se jave nove.Nekad se to samo povuce ali sada   mi   se prosirilo cak i na predeo koze iza uha. Molim vas recite mi da li   postoji neki sampon ili preparat koji bi resio moj problem, jer mi ovo   stvarno smeta mnogo.Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 02. 2008.
    •  Na nasem trzistu postoji mnostvo preparata poznatih i  priznatih kuca,kojima se uspesno mogu leciti kozne bolesti.Ali pre  zapocinjanja lecenja je neophodno postaviti dijognozu ,a nju ce  najbolje postaviti dermatolog.Predlazem vam da kosu ne perete 2-3  dana,da ne koristite nikakve,kreme,gelove,losione. . . i da se zatim  obratite dermatologu koji ce Vas nakon detaljnog pregleda po  sistemima eventualno uputiti na dopunska ispitivanja.  dr Zorana Zlatanovic