Dr Zlatanovic molim vas da mi objasnite o cemu se ovde radi. Mislim    da    stanje nije toliko alarmantno da idem kod doktora jer sama procedura    i    zakazivanje pregleda traje predugo. Ovako, pre tri meseca sam    primetio    male sitne bubuljice iznad penisa prema pupku (2-3 cm od penisa).    Prvenstveno sam mislio da je od depilacije, ali ne prolaze, niti se  sire,    niti bole, ne svrbe. Ima ih desetak.. Na dodir su tvrde, u sredini su  kao    bele, ravne, i jako me iritiraju, psihicki deluju na mene. Koristim    zastitu i jako sam uredan.. Podsecaju me na lojne zlijezde, a njih    imam    puno po penisu. Molim vas da mi preporucite neku kremu, ili sta vec    da    radim..? Mislim da se ne radi o nekoj polnoj bolesti. Hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 02. 2008.
    • Ne znam kako Vam drugacije mogu pomoci osim da Vas uputim  dermatologu.Posebno sto mislim da je rec o moluskama(Molluscum  contagiosum) koje lece samo dermatolozi.Odlucite sami sta je  teze-pomenuri "psihicki nemir" ili zakazivanje pregleda kod  dermatologa ,narocito sada kada postoji mnogo privatnih ordinacija i  kada se do dermatologa moze doci bez uiputa-placanjem pregleda 100%.  dr Zorana Zlatanovic  dermatovenerolog