Postovana dr. Zlatanovic, 40 mi je godina i od rodjenja imam pjegice samo po licu. Medjutim, prije godinu dana su mi se na rukama (nadlanica) pojavile pjege koje zaista izgledaju kao tzv. staracke pjege. Posto smatram da je jos uvijek rano za tu vrstu pjega, molim Vas da me posavjetujete na koji nacin bi ih mogla ukloniti, ili barem uciniti manje vidljivim, s obzirom da vrlo ruzno izgledaju. Hvala

    Odgovoreno: 20. 03. 2007.
    • Stari smo onoliko koliko se osecamo starim.To sto su se Vama u 40-oj godini javile"staracke pege" govori o fototipu Vase koze i kako i koliko ste se izlagali suncu.Dobra vest je da se mogu ublaziti pa i uklonoti.Najbitnije je da se ubuduce stitite -krememama sa visokim SPF i adekvatnom odecom.
      dr Zorana Zlatanovic

Komentari na pitanje: #258

    • Pa svaki dan stavite alhohola bar 2 kasike male i posle toga limuna al samo gde ih imate pege i tako 4 meseca i uklonjene

    • Ja imam 13 godina. . . Imam pjege od rodjenja po licu i rukama, voljela bih da ih uklonim. . . Da li mi mozete dati savjet kako to da uradim??? Mplim vas da brzo odgovorite. . . !!! Hvala vam unapred. . . !!!

    • Dr zlatunic, imama 15 god. Zelim znati kako ukloniti pjege s nosa i obraza. Postoji li neka krema? Molim vas da brzo odgovorite. Hvala

    • Imam 14 godina. Zamolila bih vas da mi kazete da li postoji neka krema za uklanjane pega na nosu. Nemam ih bas mnogo, ali bih bolela da ih nekako uklonim.

    • Dr. Zlatanović: ja sam Marko imam 14 god. I hteo bih da Vas pitam kako da uklonim pege sa nosa. Nemam ih baš mnogo, ali mi mnogo smetaju zbog drugih drugara koji me po nekad zezaju, a mene to mnogo nervira... Nisam ranije pokušavao da ih uklonim, ali bih sad hteo... Pa dal postoji neka krema (ako postoji da mi kaže te koja je to krema i gde ima da nađe) za uklanjanje pegica! Ne bih da koristim lasere, ali sam čuo da oni mogu da uklone pege!! Ii molim Vas da mi brzo odg.
      Unapred hvala