Postovana doktorko Zlatanovic,   imam 33. godine i neznu,finu,tanku kozu lica(bebi ten)bez ikakvih   bubuljica,ali osetljivu tako da iskljucivo koristim pantenol   krem-galenikin koji mi savrseno odgovara,jer kad bilo koju drugu kremu   kupim firmiranu pojave mi se kapilari i koza me zateze.Ali cula sam da   pantenol nije dobar bas za redovnu upotrebu jer kao posle 10.god. ce   doci   do atrofiranja koze lica to jest koza ce mi se od njega zbrckati.Da li   je   ovo tacno?   SRADCNO ZAHVALJUJEM NA ODGOVORU

    Odgovoreno: 26. 12. 2007.
    • Za sada nisam naisla na slicnu informaciju.Javicu Vam ukoliko nesto  cujem.No mislim da je doslo do nekog nesporazuma u vezi naziva kreme.  Na nasem trzustu,narocito od skora ,postoje brojni preprati namenjeni  bas Vasem tipu koze .  dr Zorana Zlatanovic  dermatovenerolog