JA IMAM VITILIGO OKA DVE GODINA,SAMO U PROLECE IMAM PUNO U RUKAMA U   NOGAMA,A KAD JE ZIMA NE VIDE TO MNOGO,RECIMI KAKVE ANALIZE TREBA DA   URADIM I DA ZNAM CE LECI OVAJ BOLEST     MNOGO VAM HVALA

    Odgovoreno: 26. 12. 2007.
    • Vitiligo je vec detaljno obradjen na nasem sajtu.Ukoliko u tom tekstu  ne nadjete odgovore na postavljena pitanje javite se ponovo.To sto se  promene manje vide u toku zime u odnosu na letnje mesece je zato sto  zdrava koza pod dejstvom suncevih zraka pocrni te vitiliginozne  promene postaju vidljivije.  dr Zorana Zlatanovic  dermatovenerolog