Postovana, oko glavica su mi se pojavile bele bradavice, bio sam kod   doktora i on je rekao da to nije nista, i da ce proci za godinu dana.   Od   toga je proslo godinu dana, i ja sam ponovo otisao kod drugog doktora i   on   je tada rekao da to nije nista i da to svi imamo, nekom vise, a nekom   manje izrazeno. Zanima me vase misljenje? Hvala

    Odgovoreno: 19. 12. 2007.
    • Zao mi je ali niste mi dali dovoljno podataka da bih Vam sa  sigurnoscu rekla o cem u se radi.Pretpostavlja da su po sredi  Papillae coronae glandis -anatomske strukture koje ne zahtevaju  uklanjanje,ali ovo je lokalizacija na kojoj se najcesce javljaju  kondilomi tzv. virusne bradavice.Obratite paznju da li se promene  uvecavaju,da li se javljaju nove ...i svakako se javite  dermatovenerologu.  dr Zorana Zlatanovic  dermatovenerolog