Ustanovljeno je da imam psorijazu. Treba da nadjem lek signolin, ili  antralin ili ditranol, medjutim ne znam gde da ga nadjem ili da li neka apoteka moze da ga napravi?  unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 12. 2007.
    • Prema mojim saznanjima navedenih preparata vec duze vremena nema na nasem trzistu. Predlazem Vam da se obratite dermatologu kako  bi Vam predlozio neke druge preparate dok ne nabavite neki od  navedenih.Nesto vise o psorijazi mozete naci na nasem sajtu. dr Zorana Zlatanovic  dermatovenerolog