Postovana Zorana,  Mojoj majci se na ledjima pojavio HERPES  Interesuje me kako se prenosi Bila sam u kontaktu sa njom a u 35 sam nedelji trudnoce  Unapred havala!

    Odgovoreno: 21. 11. 2007.
    • Na zalost ,ne mogu Vam pomoci.Niste mi dali opis promena.Naime postoje Herpes simplex-izazvan Herpes simplex virusom HSV i Herpes zoster-izazvan Varicella zoster virusom VZV.Predlazem vam da se javite svom ginekologu koji ce proceniti da li je potrebno raditi dodatne analize. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog