pre svega da vas pozdravim i pohvalim vas sajt!. Imam problem sa ekcemom koji se nalazi na bradavicama jos od marta ove godine.  redovno posecujem koznog lekara,ali stanje je ne promenjeno.koristila sam mnogo antibiotskih krema,,dve serije inekcija,i stanje je bez promena.moj lekar kaze da se do sada nije susrela sa takvim problemom.radjena mi je i mamografija i ultra zvuk dojki,imam benigne ciste. cekam vas odgovor. unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 04. 11. 2007.
    • Hvala na pozdravima i pohvalama.Na zalost nemam dovoljno podataka za postavljanje dijagnoze.Puno bi mi znacio opis promena ,pratece subjektivne tegobe,sta ste od terapije koristili. . .Uvek kada postoji svrab bradavica treba pomisliti i na Scabies! dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog