Lecila sam seboreju u kosi i nadam se izlecila. Posto sam se kasno obratila lekaru, jer sam dugo mislila da imam perut i izgubila dugo vremena menjajuci sampone,volumen kose mi se znatno smanjio. Mogu li da ocekujem da mi se gustina kose vremenom vrati i ima li nacina da se to malo pospesi

    Odgovoreno: 30. 10. 2007.
    • I sami kazete da ste izgubili silno vreme ,a sigurno i novce, u pronalazenju odgovarajuceg sampona ,a onda ste pomoc nasli kod dermatologa.Ne vidim zasto bi ponovo pravili istu gresku. Predlazem Vam da se javite dermatologu koji ce obaviti pregled,po potrebi i dopunska ispitivanja(trihogram,trihosken . . .) i preporuciti adekvatnu terapiju .Brojni faktori mogu izazvati pojacano opadanje kose a samim tim i smanjenje njene gustine. Do posete dermatologu predlazem Vam Alpecin samponom sa kofeinom i Alpecin losionom koji cete utrljavati 2x dnevno.Na nasem trzistu je prisutan i odlican sampon Anaphase (Ducray).Naravno polivitaminska terapija,npr.Merz specijalne drazeje. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog

Komentari na pitanje: #1519

    • Nemojte ljudi na verujete to cista reklama kakvi crni alpecin