Pre oko pola godine, posle koriscenja solarijuma, kada je koza pocela da mi tamni uvidela sam da mi je podrucje oko oka bledje, pa sam otisla kod dermatologa. Posle nekih ispitivanja konstatovan mi je vitiligo. Posle nekog vremena( tacnije 07.08.2007.) na preporuku dermatologa pocela sam da koristim Vitix gel. Sada sam na internetu(izmedju ostalog i na njihovom zvanicnom sajtu) pronasla da daje rezultate samo uz suncanje. Inace gel koristim vec 2 meseca dva puta dnevno, ali bez suncanja, pa me zanima da li je suncanje neophodno i da li bi za to mogao da posluzi solarijum!?! Molila bih Vas da mi sto pre odgovorite, da ne nastavljam da ga koristim ovako ako nema efekta. Hvala Vam unapred!

    Odgovoreno: 08. 10. 2007.
    •

      Vitiligo je detaljno obradjen na nasem sajtu te tu mozete naci odgovore na neka Vasa pitanja, a ukoliko to nije dovoljno javite se ponovo.Sto se Vitix gela tice moze se koristiti samostalno ili u kombinaciji sa foto terapijom. Ukoliko se odlucite za ovu kombinaciju predlazem Vam da foto terapiju bude sprovedena u nekoj zdravstvenoj ustanovi i pod nadzorom lekara.Od skora se na trzistu mogu naci i kapsule Vitix.Budite uporni i istrajni. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog