Postovana,imam problem koji je mozda u vasem domenu.Na pocetku polnog organa su mi se pojavile neke izrasline koje su prerasle u malo vece,najvise podsecaju na bradavice.Trenutno ih je dve,ali su pored njih jos nekoliko sitnih.Da li postoji neki tretman,neko sredstvo,kojim bih mogao da ih uklonim.Mogu i slike neke da vam posaljem,ako vam je lakse.Unapred hvala.Pozdrav

    Odgovoreno: 03. 10. 2007.
    •

      Na osnovu Vaseg opisa ,rekla bih da se radi o polnim bradavicama tj. kondilomima (Condylomata acuminata).Javite se dermatovenerologu koji ce nakon pregleda i eventualno potrebnih dodatnih ispitivanja (aplikovanje 5% sircetne kiseline,seroloski...) postaviti dijagnozu ,a zatim i predloziti najadekvatniju terapijsku metodu.Na pregled treba poci i seksualni partner.Kondilomi su detaljno obradjeni na nasem sajtu.Nadam se da cete tu naci odgovore na sva Vasa pitanja,ako ne javite se ponovo.

      dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog