Postovani dobar dan,  drugog avgusta sam operisala mladeze, posto sam imala veoma velike mladeze koji su mi smetali, uklonila sam ih. Posle mesec dana na mestu gde je bio jedan mladez pojavila mi se kao potkozna bubuljica, kada sam je iscedila, samo je tamna krv izlazila, posle je ostala kao mala rupica. A pre par dana sam primetila da mi se na mestu mladeza na stomaku koji sam takodje operisala pojavljuje izraslina kao da raste drugi mlades. Zanima me da li je to normalano i da li mozete da mi malo pojasnite o tome.Unapred zahvalana

    Odgovoreno: 19. 09. 2007.
    •

      Da bih Vam nesto više rekla potrebni su mi patohistološki nalaz uklonjenih nevusa kao i izvestaji plastičnog hirurga.Javite se svom lekaru koji Vam je uklonio promene sto pre.Do tada ne preduzimajte nista sami ,narocite ne "stiskajte " sami.U dogovoru da dermatologom i plastičarem predlažem Vam da uradite dermoskopski pregled novonastale pigmentne promene.

      dr Zorana Zlatanović dermatovenerolog