Zdravo, zovem se Miroslav, prvo sve pohvale za sajt pa moj problem, imam problem sa bubuljicama(aknama), neko vreme sam bio na tretman u domu zdravlja u Leskovcu, mislim da je tretman bio sa tecnim azotom nisam siguran ali znam da je bilo hladno, koristi sam kremu dercomclire i klinda gel i imalo je rezultata ali posto sam stao sa tim akne su se opet postepeno pojavljvale (ledja, lice) i koza mi se nevovatno masti, sta mi vi predlazete

    Odgovoreno: 14. 09. 2007.
    •

      Predlazem Vam da se pridrzavate propisane terapije i da je ne prekidate samoinicijativno.Terapijske modalitete koji su na raspolaganju mozete naci na nasem sajtu jer su akne detaljno obradjene. Akne se uspesno lece ali zahtevaju upornost i strpljenje.

      dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog