Dobar dan.Ima 18 god. i jos iz osnovne skole imam problema sa bubuljicama.Posecivala sam mnoge dermatologe,koji su mi prepisivali razne kolekcije ali na kraju bez uspeha.I sama se trudim,narocito vodim racuna o iskhrani,bavim se atletikom,vodim zdrav zivot.Pa vas molim,za pomoc.Da mi predlozite ustanovu,doktore koje bi trebalo da posetim?

    Odgovoreno: 25. 08. 2007.

    • Javite se dermatovenerologu.Na osnovu stanja ce Vam propisati adekvatnu terapiju.Ali,bubuljice zahtevaju strpljenje i puno poverenje u ordinirajuceg lekara ,naravno i pridrzavanje propisane terapije.Uspeh je zagarantovan. Ukoliko Vas nesto vise interesuje ,akne su detaljno obradjene na nasem sajtu. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog