Postovana dr. Zlatanovic,od pre nekoliko meseci mi je koza na preponama tamnija, doduse na malim povrsinama, ali ne izgleda lepo, ne svrbi me i nemam nikakve tegobe. Imam odlicne higijenske uslove i redovno odrzavam higijenu, oduvek sam jako vodila racuna o licnoj higijeni. Zanima me, pre nego sto posetim dermatologa, sta bi to moglo biti i sta da ocekujem? S postovanjem, Marija

    Odgovoreno: 24. 07. 2007.

    • Prepone zbog tople i vlazne mikroklime predstavljaju pogodno tlo za razvoj gljivicnih,bakterijskih pa i virusnih infekcija.Svakako se javite dermatologu-nakon pregleda uputice Vas na potrebna dodatna ispitivanja a zatim dati odgovarajucu terapiju. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog