Postovana Dr Zorana Zlatanović, interesuje me sta bi mi Vi preporucili od preparata za zastitu od sunca za suncanje na plazi? I da li smem da koristim tablete Beta Bronz ? Unapred Vam se zahvaljujem S postoivanjem Ivana

    Odgovoreno: 24. 07. 2007.

    • Trziste je preplavljeno" preparatima za suncanje" .Savetujem Vam da uzmete preparat nekog poznatog i proverenog proizvodjaca sa SPF 25,da se ne izlazete suncu izmedju 11 i 16 casova i da koristite zastitne naocare ,sesire i adekvatnu odecu.Sto se tice preparata koji potspesuju tamnjenje koze misljenja su podeljena . dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog