Poštovana,
    Više od 3 godine imam folikulitis na dekolteu, ramenima i nadlakticama. Dermatolozi su mi prepisivali klindamicin ili eritromicin losion, razna krečna mleka ali mi ništa od toga nije pomoglo. Već sam očajna ne znam kako toga da se rešim. Da li postoji način da se ovo izleči i šta da radim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #34009

    • Da li neko moze da mi objasni kompletno kako se koristi aknestop cistac i aknestop losion? Bila sam kod dermatologa i prepisao mi je ove dve kreme, ali ne znam kako da ih koristim i koliko puta na dan. Kada u toku dana treba da stavim jedno, a kad drugo? Da li ove kreme smem da stavljam i ako idem na sunce? Molim vas da ako znate odgovor da mi odgovorite sto je pre moguce. . . . . . . . . . Hvala