Poštovana,
    Već godinama imam po glavi kao belu suvu kožu koja se peruta, a okolo je upaljeno crvena, jako me svrbi, da li je moguće da je to neka bolest iz vrste pseudamonus, i da li sam mogla to preneti ćerki, kod nje se pojavljuje u mokraći kao bakterija pseudomonus, i ima 10000.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Nema veze sa pseudomonasom, niste mogli da prenesete ćerki, rekla bih da je reč o seboreji, leči se uz šampon mikoseb najpre dva puta nedeljno a nadalje jednom nedeljno i sinoder gelom dva puta dnevno 15 dana.
      dr. Sanja Pozdrav