Poštovana,
    Molim Vas da mi odgovorite na nekoliko pitanja. Zanima me da li se promene od rođenja mogu otkloniti u KC-niš i kojom metodom, i koliko je dug oporavak? Moja promena se nalazi na levoj nozi i crvene je boje (najverovatnije je sastavljena od sitnih krvnih sudova). Zbog nje se ne usuđujem da obučem ništa drugo sem dugih pantalona.
    Puno hvala.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #32758

    • To ti je nevus flameus, hemangiom..imam isto to na nozi al meni ne smeta i necu da mi pametni lekari eksperimentisu pa da me upropaste :D uzivaj