Poštovana,
    Zbog problema sa kosom strašan svrab, extremno masna kosa, žuta perut u nenormalnim količinama... Neverovatno znojenje glave, bubuljice u predelu oko ušiju i na vrhu čela... Pretpostavljam da imam problema sa Seboreja ( seboroični dermatitis) na osnovu opisa sa vašeg sajta bez konsultacije sa lekarom počeo sam da koristim kelual ds sampon i od prvog pranja rezultati su odmah bili vidljivi kosa se popravila, perut i svrab je nestao, međutim posle 6 nedelja korišćenja šampona prešao sam na elution ducray kako se inače predlaže... I simptomi su počeli da se vraćaju, masna kosa, svrab i perut šta predlažete?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Slažem se vašom dijagnozom dragi "kolega" pokušajte sa mikoseb šamponom dva puta nedeljno, sinoderm gelom dva puta 15 dana pa nakon povlačenja idite sa kelualom duplo duže bez brige biće bolje ali... Seboreja je stanje ne koži ne bolest tako da očekujete poboljšanja i pogoršanja.
      Veliki pozdrav dr. Sanja.