Poštovana,
    Imam problem sa kožom glavića, tj, javlja mi se blago perutanje, tačnije, prilikom pranja penisa (mlakom vodom, bez sapuna) prelaskom po koži glansa i prepucijuma javlja se pomenuto perutanje. Prvi put se desilo pre neke 2 godine, kada sam i išao na pregled i doktor mi je preporučio hloramfenikol mast (mast za oči) i to sam mazao pa je prošlo na neko vreme pa se ponovo javilo. Zatim sam ponovo išao kod kožnog koji mi je takođe rekao da je sve ok i da su gljivice u pitanju i dao mi je daktanol da mažem. Perutanje je i dalje prisutno. Nemam nikakvih tegoba prilikom odnosa i mokrenja, nemam nikakav svrab, samo perutanje. Imam stalnu vezu već godinu i po, devojka nema tegoba, sekret joj je III grupa.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #32103

    • Imam 21 god. Imam redovan odnos sa svojom devojkom kad su joj plodni dani sa zastitom kada su ne plodni bez zastite, vec 6 godina se brijam oko penisa koristim penu za brijanje, posle brijanja medicinski alkohol ili after shave jer me svrbi, i izadje mi po neka crvena bubuljica, ali ako koristim nesto od dva navedenih nema svraba, sada je sve isto ali u donjem delu-korenu penisa ima 2-3 bubuljice ali mi se taj deo non stop peruta ne znam da li je u pitanju od pene, after shave-a, od znojenja na treninzima ili je u pitanju neka bolest?