Poštovani doktori,
    prvo da vam se zahvalim na svim odgovorima, imam pitanje za sina. Ima 18 godina i ima po leđima puno bubuljica koje ga ludo svrbe. Neke su sitne i kao crna tačka. Kad se istisnu izađe tvdi gnoj, a neke su veće i tvrde i bolne i gnjoje se. Imate li savjet koju kremu da koristi?
    Pozzzzz iz Amerike Ohio
    Željka

    Odgovoreno: 14. 06. 2009.
    • Poštovani,
      ukpliko vaš sin ima veliki broj ovih čvorova biće neophodna antibiotska terapija ali i naravno svakodnevna nega preparatima na bazi salicilne kiseline ili alfa hidroksi kiselina, idealan za terapiju jeste exfoliac lotion (merck co)