Draga doktorka,
    ivica noktiju na nogama, na levoj 50% više, je odebljala, tvrda postepeno se odvaja od nokta oko trećina, a ispod nokta je beličasta naslaga. Dijagnoza je oniho mikoza. Molim da mi preporučite dobrog dermatologa u Beogradu ili savet o lečenju?
    S poštovanjem
    Hvala

    Odgovoreno: 12. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #31380

    • Zdravo svima, ja imam dva problema a to su visak kilograma i palcevi na nogama kao da imam neko zadebljanje ispod ne svrbi me ne boli nisu mi se nokti deformisali ali imam to zadebljanje pa vas molim da mi kazete sta da uradi. Unapred zahvalna.