Imala sam rosaceu, ali se sada smirila, ostali su kapilari, mreže sitnih kapilara koje mi mnogo smetaju, utiču na moje samopouzdanje, a i estetski su ružni. Interesuje me kako je najbolje ih ukloniti, uglavnom su u gornjem delu obraza, a i oko pora, pošto imam proširene pore kao da se javlje to blago crvenilo. Interesuje me koja je metoda najbolja, raspitivala sam se ali želim odgovor stručnjaka, da li laserom ili radiotalasima i kakve su posledice moguće, ako ih i ima?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 12. 06. 2009.
    • Poštovana,
      odlično da se je rozacea smirila ali ono što je veoma bitno štitite lice kremom ili puderom sa spf 50 da bi ste održali takvo stanje, a predlog za lasersko uklanjanje kapilara (ni radiotalasi nisu loši ali postoji opasnost od oziljaka koliko god da se je uspešno radilo)