Vec duže vremena imam gabičke na polovi organ. Dva puta sam imao laserski tretman za otstranjivanje, ali posle izvesnog vremena se opet pojavljaju, pa bih htio da znam kako se mogi ostraniti zato što me užasno nerviraju, i da li se mogu preneti odnosom sa partnericom.
    Puno pozdrava!

    Odgovoreno: 12. 06. 2009.
    • Poštovani,
      pretpostavljam da misliš na bradavice tj kondilome, i nakon uklanjanja ti nosiš taj virus u sebi i mogu se ponovo javljati, na žalost to ne možemo sprečiti, prenose se polnim putem i moraš koristiti prezervativ a devojka mora ginekologu i dermatologu da proveri da ih već nije dobila