Molim vas za pomoć, ja koristim zorac gel 0.05%, kao terapiju za lečenje akni već 2 meseca. Nanosim ga na celo lice, po uputstvu dermatologa. Akne su se smnjile značajno, zapravo više i nema upalnih procesa, a i crveni ožiljci su počeli da blede. Moje pitanje je: koliko dugo sme da se aplicira zorac na kožu lica u kontinuitetu?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #30896

    • Da li se gel zorac 0, 05% sme koristiti kod dece???? Odgovorite

    • Jej steti zorak ako se nanosi posle iseka roka. . . . Unapred hvala