Poštovani, poslednja 2-3 meseca mi iskaču bubuljice u predelu brade i ispod vrata, u predelu dekoltea. Nikad nisam imala problem sa bubuljicama, iskoci mi nekad neka pred dobijanje. Inace imam atopijski dermatitis. Nisam alergicna ni na sta. Po potrebi pijem xyzal. Da li mozete da mi preporucite nesto? Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 01. 05. 2020.
    • Poštovana,

      Možete probati sa 1, acnefug oxid wash - naneti na lice i sačekati da deluje par minuta, potom isprati i tako 2x dnevno, 2, klindamicin gel ili losion naneti nakon prvog koraka. Ukoliko imate akutnu upalu neke bubuljice, možete na takvu bubuljicu naneti Stanicid mast.

      Kožu inače možete prati sapunima čija je pH vrednost 5.5.

      Srdačno,

      dr Magdalena Nikolić