Postovani,zanima me da li imate savet lecenja ovakvog vida akni u nastaloj situaciji,jer trenutno nisam u mogucnosti obaviti pregled na licu mesta.A ne bih volela da se stanje na licu pogorsa,dok ne prodje situacija u drzavi.Hvala unapred

    Odgovoreno: 11. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Možete korisiti sledeće :

      1, Acnefug oxid wash 2x dnevno, potrebno je da ostavite par minuta da deluje pa zatim da isperete

      2. Klindamicin losion ili krem 2x dnevno nakon prvog koraka.

      Takođe, nije preporučljivo da se bubuljice ni na koji način cede jer mogu ostati ožiljci i tamne fleke. Ukoliko se neka bubuljica upali, možete koristiti Stanicid krem 2x dnevno.

      Srdačno,

      dr Magdalena Nikolić