Postovani,nakon duzeg vremena sam se osisao na kratko i video da imam bas mnogo peruti i imam kao neke bubuljice(ranice,fleke) koje znaju da svrbe ili peckaju.Hteo sam da pitam za savet sta je najbolje da se koristi u mom slucaju.Unapred hvala!

    Odgovoreno: 11. 04. 2020.
    • Poštovani,

      Probajte sa Mycoseb šamponom. Šampon možete korisititi svaki dan, a minimalno 4x nedeljno.

      Potrebno je šampon ostaviti 2-4 minuta da deluje . Ukoliko ne dođe do poboljšanja, javite se dermatologu.

      Srdačno,

      dr Magdalena Nikolić